Zarządzanie Oświatą

studia podyplomowe zdalny tryb nauki


Termin rozpoczęcia

Rekrutacja OTWARTA, zapraszamy do zapisów. 

Studia podyplomowe kierowane są dla osób zamierzających przystąpić do konkursu na stanowisko dyrektora placówki oświatowej oraz do dyrektorów, wicedyrektorów, nauczycieli, pracowników jednostek samorządów terytorialnych i innych osób związanych z edukacją chcących poszerzyć i uaktualnić swoje kompetencje.

Nabycie kwalifikacji w zakresie zarządzania oświatą i uprawnień do zajmowania stanowisk kierowniczych we wszystkich typach szkół i placówek oświatowo-wychowawczych oraz w organach prowadzących i nadzorujących działalność oświatową
Absolwenci kierunku opiekun osoby starszej będą mogli podjąć pracę:

• domach dziennego pobytu
• domach pomocy społecznej
• domach spokojnej starości
• sanatoriach

Zapisy i informacje w biurze w Poddębicach przy ul. Polnej 34 (na przeciwko Urzędu Pracy) lub pod nr. telefonu:

601 458 287

(pon-pt 8:30 - 15:30)

Wymagane dokumenty:
- świadectwo szkoły średniej


TRYB NAUKI

przez Internet!

CZAS NAUKI

2 semestry

KOSZT

2950 zł (możliwość płatności ratalnych)

ZALICZENIE

Obrona pracy

Organizacja kursu

Nauka przez Internet!

Nauka w formie e-learningowej odbywa się w trybie indywidualnym. Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Proces nauki odbywa się na nowoczesnej i prostej w obsłudze platformie e-learningowej. Zajęcia z części teoretycznej będą realizowane przez Internet (e-learning), bez wychodzenia z domu. Zajęcia praktyczne realizowane są zgodnie z programem studiów podyplomowych. Nauka kończy się obroną pracy dyplomowej.


Zostań dyrektorem lub wicedyrektorem!


ikonka1
Celem studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą jest przygotowanie słuchaczy do pełnienia funkcji dyrektora przedszkola, szkoły lub innej placówki oświatowej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 27 października 2009 roku. Ukończenie tego kierunku umożliwia nabycie kwalifikacji w zakresie zarządzania oświatą i uprawnień do zajmowania stanowisk kierowniczych we wszystkich typach szkół i placówek oświatowo-wychowawczych oraz w organach prowadzących i nadzorujących działalność oświatową.

Zapisy i informacje:

601 458 287


O NASZEJ FIRMIE

Dlaczego warto nam zaufać?


E-learning

Słuchacze realizują część teoretyczną poprzez nowoczesną platformę e-learningową bez potrzeby wychodzenia w domu. Wiąże się z to z ogromną oszczędnością czasu i pieniędzy

Certyfikat SUS 2.0.

Posiadamy certyfikat Standard Usług Szkoleniowych 2.0, który potwierdza, iż firma Centrum Kształcenia Prymus oferuje najwyżej jakości usługi szkoleniowe
dowiedz się więcej na temat Certyfikatu SUS 2.0.

Zadowoleni klienci

Przeszkoliliśmy już ponad 5000 osób. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerską. Szkolenia prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Świadczą o tym liczne referencje od zadowolonych klientów.

Projekty unijne

Mamy duże doświadczenie w realizacji projektów z dofinansowaniem z UE. W ramach współpracy projektowej gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie przygotowania i realizacji projektu.