Zarezerwuj miejsce już dziś!

Po wysłaniu formularza zapisów skontaktuje się z Tobą koordynator ds. Studiów Podyplomowych Pani mgr. Bożenna Włodarska, aby omówić kolejne kroki niezbędne do rozpoczęcia studiów podyplomowych.
  Uzyskaj podyplom e-learningowo

  Po wysłaniu formularza zapisów skontaktuje się z Tobą koordynator ds. Studiów Podyplomowych Pani mgr. Bożenna Włodarska, aby omówić kolejne kroki niezbędne do rozpoczęcia kursu specjalizacyjnego z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej

   
  Aby dokończyć proces rekrutacji należy przesłać do nas drogą pocztową uzupełnione poniżej dokumenty:

  - Formularz rekrutacyjny (Pobierz plik)


  Formularz można uzupełnić na komputerze i podpisany przesłać na wskazany adres drogą pocztową. Aby wypełnić formularz komputerowo - zapisz go na dysku, a następnie otwórz i uzupełnij bezpośrednio w programie Acrobat lub Acrobat Reader. 


  - Podanie o przyjęcie na szkolenie (Pobierz plik)  Podanie należy uzupełnić pisemnie przesłać na wskazany adres drogą pocztową. 


  - Kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość kandydata na szkolenie


  Kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość jest niezbędna zgodnie z §5 ust. 1 pkt. 3 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 września 2012 r. w sprawie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej.


  Dokumenty należy przesyłać na adres:


  Centrum Kształcenia Prymus
  ul. Polna 34
  99-200 Poddębice

  Koszt studiów podyplomowych:

  - czesne 2800 zł (płatne na zasadach określonych w umowie o świadczenie usług edukacyjnych, możliwość płatności ratalnych:
  2 raty - 2 x 1400 zł
  4 raty - 4 x 700 zł)

  Płatność ratalna nie wiążę się z żadnymi dodatkowymi kosztami, raty 0%!

  - opłata rekrutacyjna - 200 zł